BEN DE SENDEN DUYUYORUM

Sayısız Sakaryaspor yönetimleri gelip geçti ve sayısız yönetici ile farklı dönemlerde ve statülerde muhattap olduk ama böylesini ne duyduk ne de gördük.

Sakaryaspor yönetimleri her zaman beklediğimizin altında bir yönetim sergilemişlerdir ama bu Nalbant yönetimi vasatın da vasatı olarak beklentinin karşılanmamasından ziyade tam bir hayal kırıklığı yarattı.

1965 yılından itibaren Sakaryaspor'a sayısız yönetim gelmiştir ancak Anonim Şirket kurulduğu günden beri Anonim Şirketi devralmayan bir dernek başkanı görülmemiştir!

Amatör spor kulüplerinin profesyonel yöneticiler ile yönetilip profesyonel liglere yükseldiği ülke ve dünya futbolunda sayısız örnekler ile görülmüştür. Ancak Profesyonel kulüplerin hele hele Sakaryaspor gibi köklü camiaların amatör zihniyet ile yönetilmesi ne bu camiaya ne de bu ülke futboluna bir arpa boyu yol aldırmaz!

Şu ana kadar “Transferi açıyoruz." dediniz sonuç fiyasko. “Alt yapı da devrim" dediniz sonuç fiyasko. "Vizyon" dediniz vizyonsuzlukta tavan yaptınız!

Yöneticileri telefon ile arıyoruz şu isim ile ilgileniyormuşsunuz veya imzaya geliyormuş diyoruz aldığımız cevap "bende senden duyuyorum. “Ben yönetimde varım ama yokum" aklı mantığa sığan bir olay mı?

Koca Sakaryaspor'u kongreye giren başkan yönetecek iradeyi ortaya koyamıyor. Yetmiyor

yönetimini koordine edemiyor sözlerini yerine getiremiyor.

Üzülerek ifade ediyorum ki yol yakınken Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve kurmaylarının bu işe ciddi manada el atması gerekmektedir.

Sayın Nalbant ise yola çıktıklarını yolda bırakmıştır! Bu nedenle bu yükün zaten kendisine oldukça fazla geldiği görünmektedir. Kendisinin bu şehirdeki geleceği ve imajı açısından Sakaryaspor'un önünü açmasını bekliyoruz.

Yok, ben inatçıyım buradan camiayı toparlarım bu irade bende var diyorsa taahhütlerini hemen yerine getirsin. Sakaryaspor camiası bende senden duyuyorum diyerek yönetilecek ve oyalanacak bir camia değildir.

Sakaryaspor için bunu da bizden duymuş olun.

YORUM EKLE