Bu kadroyla bu kadar

Yeni sezona transfer yapamadan genç ağırlıklı kadro ile hazırlanan Sakaryaspor, ikinci maçını Bakspor ile oynadı.

Ligin başlamasına 25 gün kalırken Sakaryaspor’da kadro sıkıntısı Bakspor maçında da gözler önüne serildi. Özellikle ikinci ve üçüncü bölgedeki eksikler dikkat çekerken, oyun kalitesi düşük bir Sakaryaspor izledik.

Yeni transferler Furkan Parsak, Alpaslan Demir, Bilal Atmaca’nın yanı sıra ameliyat olan Berk İsmail Ünsal dışında Teknik Direktör Abdullah Ercan tüm oyunculara şans verdi.

Futbol anlamında Sakaryaspor için söylenecek çok fazla bir şey yok. Şuan eldeki malzeme ile bu takımdan bir şeyler beklemek yanlış olur. İlk iki maçın özeti transfer yapmadan bu ligde işimiz çok zor. 

Gençlerin yeni sezon öncesinde teknik heyetin gözüne girmek için hırsı ve mücadeleleri hoşuma gitti.

Teknik Direktör Abdullah Ercan’da maç sonu transfere işaret etti. Takım ve oyun kalitesinin artması için eksik bölgelerin tamamlanmasını bekliyor.

Sakaryaspor’da para krizi devam ediyor. Mevcut kadrodaki oyuncular bu sezon için ilk ödemeleri bekliyor, prensipte anlaşılan oyuncular için peşinat ödemelerinde ciddi sorunlar yaşanıyor.  Taha Balcı, Samed Karakoç, Emre Kara, İsmail Haktan Odabaşı, Berat Ali Genç gibi oyuncular gündemde!

Parasızlıktan somut adım atamayan yönetim tüm olumsuz tabloya rağmen

transferin açılması konusunda bir hayli rahat tavır sergiliyor. Bayrama kadar transferin açılacağını söylüyorlar.

Bekleyip göreceğiz bayrama az kaldı…

YORUM EKLE