Diş polikliniği yetersiz kalıyor

Diş polikliniği yetersiz kalıyor

Gazetemizi Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan okurumuz, Yenikent Devlet Hastanesi Diş Polikliniğiyle ilgili talebini paylaşmış. Polikliniğin yetersiz kaldığını belirten okurumuz, “Önceki gün diş polikliniğine gittik. Karşılaştığımız tabloyu görünce büyük bir sorunun olduğunu fark ettik.

Büyük bir hastane de sadece küçücük bir oda da diş polikliniği var ve bu küçük oda da 2 kişi kalıyor. Hastaların oturup sağlıklı bir şekilde tedavi edilecek bir ortamı bile yok. Bu konuyla ilgili gerekli tedbir ve önlemlerin alınmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Evet, okurumuzun şikayetini bizde yetkililere iletelim.

Bosna Caddesi’nde koku sorunu

Saraybosna Caddesi esnafı caddede bulunan kokudan şikayetini dile getirdi. Gazetemize açıklama yapan esnaf, “Bayağı bir sıkıntı var. Kokudan biz rahatsız oluyoruz ama gelen misafirler ve müşteriler daha çok rahatsız oluyor. Buna bir çözüm bulmalıyız. Kanalizasyon büyük sorun. Hat galiba eski bir hat. Yetkililerin konuyla ilgili girişimde bulunması gerekiyor” dedi.

Evet okurlarımızın şikayetini ilgililere iletelim.

Vatandaşa bir eleştiri

Bir okur sosyal medya hesabından paylaşım yapmış. Ada AVM’nin önünde üst geçit olmasına rağmen yoldan vatandaşların geçmesini eleştiren vatandaş, “Resimde görüldüğü üzere Ada AVM’nin orda bulunan üstgeçit yerine vatandaşlarımız ana yoldan geçiş yapmakta.

Olası can kayıplarının yaşanmaması için ana yolun kullanıldığı kısma mutlaka emniyet bariyeri yapılması gerekir. Can kayıpları yaşanmasın” dedi.

YORUM EKLE

banner22

banner21