AKP Erenler SUBÜ Kampüsünü istedi

AKP Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ve yönetim kurulu Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti.

AKP Erenler SUBÜ Kampüsünü istedi

DEĞER KATACAK
AKP Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ve yönetim kurulu Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti. Ziyarette Üniversite’nin faaliyetleri hakkında bilgi alan Başkan Doğrusever Türkiye’de 2 tane olan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin Sakarya’ya büyük değer katacağını ifade ederek Prof. Dr. Sarıbıyık’a akademik hayatında başarılarının devamını diledi.
ERENLER’DE OLMALI
Ziyarette konuşan Başkan Doğrusever, “SUBÜ güzel şehrimiz Sakarya’ya akademik başarıları ile büyük katkı sağlayacaktır. Rektörümüz Mehmet bey de bunun için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca bugün SUBÜ kampüsünün Erenler’de olması için de istişare ettik. Merkeze yakınlığı ve imkanları ile üniversitemizin kampüsü Erenler’de olmalı. Bu konunun diğer paydaşları ile de görüştürme gerçekleştirecek, çözüme ulaşması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2019, 15:29
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER