Bahçeşehir Kolejinden Anlamlı Bir Sosyal Sorumluluk Projesi 

Sakarya Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Berna Karasu, Bahçeşehir Anadolu Lisesi Levent Özbaş ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Seçil Erkaralı hazırlanan proje kapsamında Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret ederek, Tek Evimiz Dünya adlı projenin içeriği hakkında bilgi verdiler.

Bahçeşehir Kolejinden Anlamlı Bir Sosyal Sorumluluk Projesi 

Bahçeşehir Koleji adına anlamlı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz diyen Sakarya Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Berna Karasu; “Türkiye’nin her kıyısında Rize’den Hatay’a kadar kampüsleri  bulunun Bahçeşehir Koleji olarak, çevre kirliliğine dikkat çekmek ve daha temiz bir dünya için 8.333 km olan kıyılarımızda Türkiye’nin en büyük kıyı temizliği hareketini başlatıyoruz. Projemiz, sürdürülebilir bir dünya için okullarımızın temiz bir çevre programı kapsamında “Tek Evimiz Dünya” sloganıyla, 02 Kasım Cumartesi günü tüm kampüslerimizin veli, öğrenci ve öğretmenlerinin katılımıyla eş zamanlı olarak saat 10.00 – 12.00 arası başlayacaktır. Bizler de Sakarya Bahçeşehir Koleji olarak kıyı temizliği sosyal sorumluluk projemizi Karasu’da yaklaşık 70 öğrencimizle gerçekleştireceğiz. Bu konuda bizlere destek olan Sayın Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya ve Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
“Çevre kirliliği konusu, üzerinde hassasiyetle durduğumuz konulardan birisidir” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Berna Karasu, Bahçeşehir Anadolu Lisesi Levent Özbaş ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Seçil Erkaralı Ülke çapında eş zamanlı hazırladıkları güzel ve anlamlı bir projeyle bizleri ziyaret ettiler. Bizler de imkânlarımız çerçevesinde kendilerine desteklerimizi sunacağımızı bildirdik. Bu vesileyle önümüzdeki cumartesi günü saat 10:00’da İlçemiz sahil parkta başlatacağımız programa tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER