Bilgilendirme Eğitimi Aldılar 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Akyazı Meslek Yüksekokulu İç Mekân Tasarımı, Mobilya ve Dekorasyon ve Makine programı öğrencilerine bir firma tarafından bilgilendirme eğitimi verildi

Bilgilendirme Eğitimi Aldılar 

Samet Mobilya Aksesuarları firması Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Akyazı Meslek Yüksekokulu İç Mekân Tasarımı, Mobilya ve Dekorasyon ve Makine programı öğrencilerine bilgilendirme eğitimi verdi. Öğrenciler eğitim ile teorik bilgilerini pekiştirme imkânı buldu. 
Eğitime Akyazı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Sezgin Bıçak, Makine Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi İsmail Şahin, Mobilya ve Dekorasyon Bölümü Öğretim Görevlisi Hüseyin Üner ve İç Mekân Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi Ahmet Şen ile öğrenciler katıldı. 
Firma teknik destek Mühendisi Uğur Kılıç, kalkar kapak, sürme kapak ve bağlantı aksesuarları ile 5 ana ürün gamında hizmet verdiklerini belirterek, öğrencilere firma hakkında bilgiler verdi. 
Öğrenciler verilen eğitim ile derste almış oldukları teorik bilgileri pekiştirme imkânı bulurken, Samet Mobilya Aksesuarları tarafından öğrencilerin mekanizmaları incelemeleri için, İç Mekân Tasarımı sınıfına büyük bir stant hediye edildi. 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE