“Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir”

Adabilim Okulları 2019-2020 eğitim öğretim yılının startını pazartesi günü itibariyle tüm öğretmen ve idarecilerin katıldığı kahvaltılı bir toplantı ile verdi.

“Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir”

DOĞRU VE ETKİLİ

Kahvaltı sonrası seminer salonunda öğretmenlere hitap eden Adabilim Okulları Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Şahin, öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yaptığı konuşmasında “Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir. Onları eleştirel ve analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci, Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim asli görevimizdir” dedi.

YENİ BAŞARILAR

Şahin, konuşmasında ayrıca; “Çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda siz öğretmen arkadaşlarımıza emanet etmekten gurur duyuyor, bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni başarı ve güzelliklere tanıklık edeceğimiz bir yıl olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

3 HAFTALIK SEMİNER

Konuşmasının sonunda öğretmenlerle birlikte yaklaşık 3 haftalık bir seminer dönemi geçireceklerini de aktaran Yaşar Şahin, bu kapsamda il dışından alanında uzman eğitimcileri ağırlayarak tüm öğretmenlerimizle birlikte yeni eğitim dönemine tam anlamıyla hazır olarak gireceklerini belirtti.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER