Diyanet'ten online yaz Kur'an Kursu

Diyanet İşleri Başkanlığı, koronavirüs salgını sebebiyle yaz Kur'an Kurslarının Diyanet TV aracılığıyla gerçekleştirileceğini duyurdu.

Diyanet'ten online yaz Kur'an Kursu

Diyanet'ten yapılan açıklama şu şekilde:

Bu bölümden DİYANET TV üzerinden yayınlanacak olan Yaz Kur’an Kursu eğitimlerini takip edenler/edecekler başvuru yapacaktır. Başvuruda bulunanlar isteğe bağlı olarak il/ilçe müftülüğüne müracaat ederek yaz Kur’an kursu ders kitaplarını temin edebilecekleri gibi 
(https://egitimhizmetleri.diyanet.gov.tr/kategoriler/materyaller) adresinden ya da bu ekrandan PDF olarak indirebileceklerdir. TV’de yayınlanan eğitimleri kaçıranlar geçmiş bölümlere ait eğitim videolarını DİYANET TV Youtube kanalından izleyebileceklerdir.

Ayrıca yaz Kur’an Kursu eğitimlerinin son haftasında (4-14 Ağustos 2020) bu sayfa üzerinden isteğe bağlı olarak değerlendirme testi yapılacak ve öğrencilerimiz belirtilen tarihte aynı adresten (başvuru sayfasından) değerlendirme testine erişebilecektir. Soruların yarısından fazlasına doğru cevap veren öğrenciler online yaz kuran kursu katılım belgesine buradan erişebileceklerdir.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürkan
Gürkan - 1 ay Önce

Dinayet tv kayıt olmak istiyoruz

Betül
Betül - 1 ay Önce

Dinayet tv kayıt olmak istiyoruz

SIRADAKİ HABER