Hendek Belediyesi ve Teksen Koleji özel protokol imzaladı

Hendek Teksen Koleji ile yapılan protokol kapsamında Hendek Belediyesi çalışanlarının birinci derece yakınlarına özel indirim yapılacak. 

Hendek Belediyesi ve Teksen Koleji özel protokol imzaladı

Hendek Teksen Koleji kurucusu Levent Küçükkuşçu, Anadolu Lisesi Müdürü Alper Bıyıklı ve Ortaokul Müdür Yardımcısı Nida Atala, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti.  Ziyarette, 2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı için Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve Teksen Koleji Kurucusu Levent Küçükkuşçu arasında protokol imzalandı. İmza töreninde eğitime büyük önem verdiklerini belirten Küçükkuşçu, Hendek Belediyesi çalışanları ve birinci derece yakınlarına yönelik, 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı kayıtlarında % 25 indirim uygulanacağını belirtti. 

ÖZEL PROTOKOLLER
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu “Hepimizin tek gayesi çocuklarımızın çok iyi bir eğitim alıp ülkemize, milletimize hayırlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır. Eğitim ailede başlayıp, okulda gelişir ve toplumda olgunlaşır. Çocuklarımızdan tek isteğimiz çok çalışmalarıdır. Çalışmak başarıyı da beraberinde getirir. Eğitim ile ilgili belediye çalışanlarımızın birinci derece yakınları için bazı özel eğitim kurumları ile protokol imzaladık. Son olarak da Teksen Koleji ile de protokol imzaladık, çalışanlarımıza hayırlı olsun “ diyerek, Hendek’teki tüm kurumlar için Teksen Koleji kurucusu Levent Küçükkuşçu’dan eğitim indirimi sözü aldıklarını belirtti. İ.Şener SAK

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 10:37
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER