İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden kitap çekilişi

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal-Kültürel Faaliyetler ve Dijital Yönetim Biriminin ortaklaşa hazırladıkları kitap çekilişi tüm hızıyla devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden kitap çekilişi

Pandemi  sürecinde bilgisayar ekranlarına bağlı kalan öğrencileri az da olsa bu durumdan uzaklaştırmak, öğrencilerin farklı yazı türlerini tanımalarını sağlamak, onlara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak ve onların farklı dünyalar keşfetmelerini sağlamak amacıyla yapılan bu çekiliş,  21 Aralık 2020 tahinde sonlandırılacaktır. Sonuçlar adapazarimem_kultursanat_spor instagram sayfasında açıklanacaktır. Adapazarı ilçesindeki öğrenciler sayfayı ziyaret ederek çekilişe katılabilirler.

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş: İlk etapta ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında bu çalışmanın yürütüleceğini, sonraki zamanlarda diğer gruplarla da bu tarz fark yaratan çalışmaların yapılacağını, belirtti. Bakırtaş, amacımız öğrencilerimizin kütüphanesine, bilgi birikimine, kelime hazinesine ve hayal dünyasına katkı sağlamak, her dönemde olduğu gibi bu dönemde de okuma çalışmalarına ağırlık vereceğiz, dedi.

Bakırtaş, “Bir Dünya Okusam”  adlı kitap çekilişi çalışmasında kitap desteği sağlayan kurumlara da teşekkür ederek, desteğiniz bizim için çok önemli, dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 01:41
banner3
YORUM EKLE