İmam hatipliler arasında en güzel ezanı o okudu

Söğütlü'deyapılan Anadolu İmam Hatip Liseleri arası Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmasında Adapazarı AİHL Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu öğrencisi Berzah Atabek İl Birincisi oldu.

İmam hatipliler arasında en güzel ezanı o okudu

Söğütlü İlçesinde yapılan Anadolu İmam Hatip Liseleri arası Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmasında Adapazarı AİHL Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu öğrencisi Berzah Atabek İl Birincisi oldu.

17 öğrencinin katıldığı yarışmada ikinciliği Hendek AİHL’den Enes Bilgiç, üçüncülüğü Geyve AİHL’den Abdülselam Yıldırım kazandı.

Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışmasında İl Birinciliğini kazanan Adapazarı AİHL Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu öğrencisi Berzah Atabek 21 Mart 2010 tarihinde Tekirdağ’da yapılacak olan Bölge Finalinde İlimizi temsil edecek. 

Okul Müdürü Mustafa Bulut, öğrencilerinin İl Birincisi olmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Öğrencimizi yarışmaya hazırlayan Yüksel Sancak Hocamıza, emeği geçen diğer hocalarımıza, idarecilerimize ve İl Birincisi olarak bizleri sevindiren öğrencimize ve ailesine çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle evinde istirahat eden ancak eğitimdeki tüm faaliyetleri yakından takip eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Söğütlü’de düzenlenen Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışmasında İl Birincisi olan Adapazarı AİHL öğrencisi Berzah Atabek’i tebrik ederek ilimizi temsil edeceği bölge yarışmasında üstün başarı diledi. 

İl Birincisi öğrencimizi yarışmaya hazırlayan Adapazarı AİHL öğretmenlerini ve okul yöneticilerini de kutlayan Durmuş ayrıca yarışmaya ev sahipliği yapan ilçe milli eğitim müdürlüğüne, yarışmaya katılan tüm öğrencilere, öğretmenlerine ve okul yöneticilerine emeklerinden dolayı teşekkür etti. 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER