Işıksu’dan bir eğitim desteği daha

Adapazarı Belediyesi’nin katkılarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından internet erişiminin kısıtlı olduğu bölgelerde hizmet veren EBA Mobil Destek Aracı, Hacılar Mahallesi’ndeydi. Uzaktan eğitim alan öğrencileri ziyaret eden Başkan Işıksu, “Öğrencilerimiz bizim için çok kıymetli. Onların hayal ve hedeflerinde Adapazarı’mız olsun istiyoruz. Desteğimiz sürecek.” dedi.

Işıksu’dan bir eğitim desteği daha

Adapazarı’nda EBA Mobil Destek Aracı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ile birlikte Hacılar Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleri ile sohbet eden ve Adapazarı Belediyesi’nin katkılarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hizmet veren EBA Mobil Destek Aracı’nda uzaktan eğitim gören öğrencileri ziyaret eden Başkan Mutlu Işıksu, eğitim faaliyetlerine destek olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Öğrencilerimiz Çok Kıymetli

Öğrencilere çok kıymet verdiklerini söyleyen Başkan Işıksu, “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortak ve oldukça değerli çalışmalar yapıyoruz, Müdürümüze teşekkür ediyorum. AK Parti İlçe Başkanımızla birlikte mahalle sakinlerimizle hem çalışmalarımızı konuşalım, hem de öğrencilerimize başarılar dileyelim istedik. Öğrencilerimiz bizim için çok kıymetli. Onların hayal ve hedeflerinde Adapazarı’mız olsun istiyoruz. Desteğimiz sürecek.” ifadelerini kullandı.

Aydın ve Bakırtaş’tan Başkan Işıksu’ya Teşekkür

Gerçekleştirilen çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Erol Aydın, “Öğrencilerimiz için çok kıymetli bir çalışma. Eğitimde hassasiyetin artarak sürmesi inancındayım. Çalışma için Mutlu Başkanımıza ve emek veren herkese teşekkür ediyoruz.” derken İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ise, “Başkanımız Sn. Mutlu Işıksu, her fırsatta bizlerle birlikte ve çalışmalarımıza katkı sunmaya devam ediyor. Başkanımızın destekleri bizlere de moral veriyor. EBA Destek Aracımız öğrencilerimizle hız kesmeden buluşmayı sürdürecek.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 13:28
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet fırat
Ahmet fırat - 4 hafta Önce

Ben diyarbakırlıyım 40 senedir sakaryadayım sakaryada tanınmış bir esnafım ayrıca türübün liderliği yaptım sakarya sporluyum çok şükür ben hiç bir zaman toplumda kürtçe Konuşmadım konüşturmadim konuşsaydım belkide linç edilirdim ama suriyelilere gelince kimsenin ses çıkardığı yok dükkanlarının adı bile arapça biz kendi içimizde yabancı olduk yazık

Irak
Irak - 4 hafta Önce

لا بارك الله بك ولك

فالشَّماتةُ ـ كما قال أهل اللغة ـ معناها: فرحُ العدُوّ ببلّيةٍ تنزلُ بمعاديهِ ـ وقد ورد نهي المسلم أن يشمت بأخيه المسلم ويفرح أو يضحك مما ينزل به من بلاء أو مكروه، لما في ذلك من إحزانه وأذيته بغير حق، وقد قال الله تعالى: وَالَّذِينَ يُؤْذُونَ الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ بِغَيْرِ مَا اكْتَسَبُوا فَقَدِ احْتَمَلُوا بُهْتَانًا وَإِثْمًا مُبِينًا {الأحزاب:58}.
ولأنه لا يكمل إيمان أحدنا حتى يحب لأخيه ما يحب لنفسه، ويكره له ما يكره لنفسه، وقد قال صلى الله عليه وسلم: لا تظهر الشماتة لأخيك، فيعافيه الله ويبتليك. رواه الترمذي

SIRADAKİ HABER