İste(n)mediği halde devam!

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adapazarı, Erenler, Arifiye ve Karasu’ya asaleten İlçe Milli Eğitim Müdürlerini atadı. Aylardan bu yana değişeceği söylenen Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar ise koltuğunu korudu.

İste(n)mediği halde devam!

"İSTEMİYORUM" DEMİŞTİ
Kocaali’de görev yaptığı süre içinde FETÖ Soruşturması kapsamında gözaltına alınan sonrasında Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne verilen daha sonra da yeniden Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Mustafa Çuhadar Cuma günü gerçekleştirilen müdür atamaları konusunda da İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün gündemine gelmedi. İlçede görev yapmakta zorlanan Çuhadar daha önce gazetemize yaptığı açıklamada “Kocaali’de kalmak istemediğini” söylemişti. Konu ile ilgili Sakarya Milletvekilleri dahil pek çok kişi beyanat vermişti. Ancak aylardan bu yana sürüncemede olan konu ile ilgili bir adım atılmadı.
YENİ ATAMALAR
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün beklediği atamalar sonuçlandı. Buna göre, Adapazarı, Erenler, Arifiye ve Karasu ilçe müdürlüklerinde vekaleten görev yapan müdürler yeni atama kararı ile asaleten atandı. Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Coşkun Bakırtaş, Erenler’e Ayhan Ersoy, Arifiye’ye  Yüksel Dinç ve Karasu’ya Çetin Turhan asaleten atandı.  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Naci Doyuk, Mehmet Salih Güvendi ve Ergüven Aslan yeni atama kararı ile birlikte asalete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına atandı. Boşta bulunan Müdür Yardımcılığı kadrosuna ise Kocaeli’den Pınar Bulut atandı. 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2020, 19:42
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali al
Ali al - 6 ay Önce

"Yan cebime koy" hikayesi

Ayşe gül
Ayşe gül - 6 ay Önce

Yalan yanlış haberler yapmaya hakkınız varmı soruyorum sizlere , adam dilekçe vermiş gidemediyse onun suçumu, suçlu arıyorsanız başka yerde arayın size ekmek çıkmaz burdan. Bu arada biz memnununuz müdürümüzden Allah tazı olsun.

Selim pusat
Selim pusat - 6 ay Önce

Bir ilçenin, ilçenin geleceği çocuklar için olumsuz bir gelişme
Adam da istemiyormuş bak işte
Eskiden başarılı ilçe son sıralara gitti

SIRADAKİ HABER