Mithatpaşa Ortaokulu'ndan yarışmalı etkinlik

Mithatpaşa Ortaokulunun ara tatil döneminde uyguladığı etkinlikler büyük ses getirdi.

Mithatpaşa Ortaokulu'ndan yarışmalı etkinlik

Mithatpaşa Ortaokulunun ara tatil döneminde uyguladığı etkinlikler büyük ses getirdi.

Okul yönetimi öğrenciler 16-23 Kasım ara tatilinde evlerinde kolayca uygulayabilsinler diye origamiden oluşan 5 bölümlük etkinlik kuşağı çekti ve okulun youtube kanalında yayınladı.

Büyük ilgi gören etkinliklerin her birini farklı bir öğretmen hazırladı. Ancak ilgi çekebilmek için çekimi yapan öğretmenlerin kimlikleri ve görüntüleri yayınlanmazken sadece ellerinin görüntüsü ile öğrencilerden tahmin etmeleri istendi. Tüm paydaşların takip ettiği okul WhatsApp’ından başvuru yapacakları ödüllü bir yarışma ile de etkinliği taçlandırdı.

Etkinlik sonrasında yarışmanın birincisine ödülünün önümüzdeki günlerde verileceğini bildiren okul müdürü Hüseyin Mutlu, “Öğrencilerimizi her yönden geliştirmek okulumuzun en önemli vizyonudur. Yarışma ise sadece birliktelik ve heyecan duygusu katmak adına yapılmış küçük bir uygulamadır. Mithatpaşa Ortaokulu ailesi olarak evlerinden eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve Pandemi günlerine hoş hatıralar bıraktığımız içinde çok mutluyuz "şeklinde konuştu.

banner3
YORUM EKLE