Öğrencilerin merakla beklediği yarışmanın kazananları açıklandı 

TÜRKAV Sakarya Şubesi’nin “Sakarya’nın Eğitim Değerleri” projesi kapsamında gerçekleştirdiği “Öğretmenime Mektup” ve  “Edebi Portre” yarışması sonuçlandı 

Öğrencilerin merakla beklediği yarışmanın kazananları açıklandı 

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Sakarya Şubesinin Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği  ve bu sene 8 incisi gerçekleştirilen  geleneksel “ Sakarya’nın Eğitim Değerleriprojesinde, ortaokullar arası “Öğretmenime Mektup” ve  Liseler arası  “Edebi Portreyarışması sonuçlandı. 

30 Mayıs Cumartesi günü TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz ve genel merkez yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan ödül töreni, Covid-19  salgını tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi. Ancak ödül alan öğrencilerin isimleri  yarışma takvimine uygun olarak açıklandı. 
Konu ile ilgili açıklama yapan TÜRKAV Sakarya Şube Başkanı Recai Ciran, “Sakarya’nın Eğitim Değerleri” projemiz emeğe saygının, vefanın ve değerlerimize sahip çıkmanın göstergesi olan bir projedir. Bu yıl Kocaali ilçemizde görev yaptığı sürede sayısız vatan evladı yetiştiren, yüreği eğitim, vatan aşkı ve millet sevgisi ile çarpan, toplumun tamamının takdirini kazanmış bir gönül insanı, sevgi elçisi olarak hayata gözlerini yummuş Dursun Ali Rendağ hocamız anısına düzenlediğimiz yarışmamıza yoğun ilgi gösteren ve geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesillerin yetiştiğini ve emek verenlere sahip çıktığını görmek bizlere  daha çok çalışma azmi ve sonsuz mutluluk vermektedir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 16:14
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER