Pruva  Akademi hizmete girdi

Serdivan Arabacıalanı Mahallesi’nde hizmete giren  Pruva Akademi & Danışmanlık Merkezi, uzman kadrosu ile birçok alanda hizmet verecek.

Pruva  Akademi hizmete girdi

3 psikolog, 1 çocuk gelişim uzmanı ve 2 diyetisyen ile Sakaryalılara hizmet verecek olan Pruva Akademi & Danışmanlık Merkezi'nin açılışına Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Karapürçek Fen işleri müdürü Osman Çalışkan, Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adem Çalışkan, Eski AKP İl Başkan Yardımcısı Şeref Durak, Eski Karapürçek MHP İlçe Başkanı İsmail Arslan, Kampüs Camii İmam Hatibi Erol Demir, Erenler Halk Eğitim Müdür Adil Şenol’un yanında çok sayıda kişi katıldı.

HAYIRLI OLSUN
Açılışta konuşan eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik,  Sakarya’ya yepyeni bir merkez daha kazandırıldığını belirterek, “Burası her türlü genç, yaşlı, ergen, yetişkin olanların psikoloji, pedagoji ve beslenme diyetetik anlamında destek alabilecekleri ve çok daha huzurlu hale gelebilecekleri bir merkez. Bu alanlarda doğru bir merkez olarak burayı canı gönülden destekliyoruz, hayırlı uğurlu olsun” dedi. Okunan duanın ardından Pruva Akademi & Danışmanlık Merkezi Müdürü Psikolog Emre Uludağ, davetliler ile birlikte açılış kurdelesini kesti. Serkan ÖZAY
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 14:21
banner3
YORUM EKLE