Sakarya MEM'de canlı yayın konferans etkinliği

Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitimlerin hız kazandığı günümüzde Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü yönetici, öğretmen, veli ve öğrencilere yönelik Sakarya Çevrim İçi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Sakarya MEM'de canlı yayın konferans etkinliği

Sakarya Çevrim İçi etkinlikleri kapsamında Sakarya Eğitim Akademisi (SEAK) tarafından yönetici ve öğretmenlere yönelik 2 canlı yayın konferans yapılacak.

Prof.Dr. Necati Cemaloğlu'nun katılacağı 'Lider Öğretmen' konulu e-konferans 30 Mart Pazartesi akşamı saat 22.00'de gerçekleştirilecek.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenecek ikinci canlı yayın konferansı 1 Nisan Çarşamba günü saat 18.00'de yapılacak. İlimiz genelindeki tüm eğitim yöneticisi ve öğretmenlerin katılacağı online video konferansta Prof.Dr. Mustafa Yavuz 'Veriye Dayalı Eğitim ve Öğretim Uygulamaları' konusunda bilgiler aktaracak.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş 30 Nisan gününe kadar ara verilen eğitim ve öğretimde yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize yönelik canlı yayın konferansların sürekli olarak devam edeceğini belirtti.

Durmuş ilimiz eğitim camiasıyla bu süreçte sürekli olarak bağlantıda olduklarını ifade ederek amaçlarının eğitim ve öğretimin her şartta ve her ortamda aksamadan devam etmesini sağlamak olduğunu kaydetti.


banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER