Sakaryalı öğrencilerin katıldığı TRT'deki program yayınlandı

Koronavirüs salgını nedeniyle evlerimizde olduğumuz cumartesi günü TRT Müzik ekranlarında Sakarya Anadolu Lisesi'nin başarılı gençlerinin katıldığı program yayınlandı.

Sakaryalı öğrencilerin katıldığı TRT'deki program yayınlandı

Çekimleri koronavirüs salgını öncesinde Sakarya Eğitim Müzesi'nde yapılan program 28 Mart Cumartesi günü yayınlandı. 

Lisede Müzik adlı programda ekrana gelen SAL Müzik Topluluğu öğrencileri birbirinden güzel şarkıları ile büyük beğeni topladılar.

Ekran başında gençlerimizi izlerken keyifli dakikalar yaşayan Sakaryalılar içinde bulunduğumuz zor günlerin bir an önce sona ermesini ve bu güzellikleri hep birlikte yaşayacağımız zamanlara sağlıkla ulaşmamızı dilediler.

Şehrimizin ilk kurulan anadolu lisesi olan Sakarya Anadolu Lisesi'nin konuk olduğu programı ekrana yansıtan  Yapımcı Meryem Büyükkarış, Yönetmen Hasip Bingöl, Sunucu Güray Özçelik ve kamera ekibi başarılı çalışmalarıyla izleyenlerin büyük takdirini kazandılar.

Sakarya Anadolu Lisesi Müdürü Yalçın Sevindik öğretmen ve öğrencilerinin başarılarını tüm Türkiye'ye duyuran TRT ekibine çok teşekkür etti.

Bu güzel programı izleyemeyenler için önemli bir hatırlatma. Programın tekrarı 31 Mart salı günü saat 17.00 de TRT Müzik ekranlarında olacak.
 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER