Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Dünyayı Kucaklayacak

Şehit Ahmet Akyol İlkokulunda yürütülen Avrupa Birliği Projesi kapsamında Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ziyaret edildi.

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Dünyayı Kucaklayacak

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu idareci ve öğretmenleri yürüttükleri Embrace The World adlı Avrupa Birliği Projesi kapsamında Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya bir ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarette projeye büyük önem veren ve farklı çalışma tarzıyla tanınan Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Atalay Gürbüz, Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Müdürü Cumhur Karasu, Müdür Yardımcısı Yasin Şimşek, Proje Yürütücüsü ve İngilizce Öğretmeni Berna Gürbüz, İngilizce Öğretmeni Ayşenur Köksoy ve Okul Öncesi Öğretmeni Gülsen Özdemir hazır bulundu.
 Şehit Ahmet Akyol İlkokulunda yürütülen Embrace The World (Dünyayı Kucakla) adlı proje ilimizi temsil eden iki Avrupa Birliği projesinden biri olma özelliğini taşıyor. Proje kapsamında geçtiğimiz günlerde Şehit Ahmet Akyol İlkokulu idareci ve öğretmenleri Bulgaristan'ın başkenti Sofya’ya karayoluyla bir buçuk saat uzaklıktaki Vratza kentine bir ziyaret gerçekleştirerek Bulgar ve İtalyan partnerleri ile bir araya gelmiş ve iki yıllık proje sürecindeki etkinlikleri planlamışlardı. Vratsa Belediye Başkanı tarafından da kabul edilen proje ekibi üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya Belediye Başkanı Kalin Kamenov’un selamlarını iletti.
Ziyaret esnasında eğitime büyük önem verdiklerini ifade eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya belediye hizmetlerinin etkinliği ve eğitim kurumlarına verdiği destekten dolayı bir buket çiçekle teşekkür edildi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER