SUBÜ'den öğrencilere yemek yapımı videosu...

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Twitter hesabından bir anket paylaştı. Öğrencilerine evde geçirdikleri 1 ay içerisinde ustalaştıkları aktiviteleri sordu. Ankette; ‘Sabiskolik oldum, Nekşfliş arayüzünün, çok iyi ekmek yaparım ve tavanda üç çatlak var’ şıklarına yerildi.

SUBÜ'den öğrencilere yemek yapımı videosu...

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi  sosyal medya hesabından öğrencilerine yönelik anket paylaşımında bulundu. Bir ay içerisinde evde kaldıkları süreçte ustalaştıkları aktivitelerin sorulduğu ankette şıklar şu şekildeydi; ‘Sabiskolik oldum, Nekşfliş arayüzünün, çok iyi ekmek yaparım ve tavanda üç çatlak var’...

SUBÜ yönetimi ankette en düşük oyu, ekmek yapmanın alması üzerine ödüllü aşçılık programı Öğr. Gör. Evrim Karaca’dan yardım istedi. Karaca’nın çektiği video ile SUBÜ öğrencilerine ekmek yapımını anlatan SUBÜ, bu paylaşımı da, “Ankette ortaya çıkan tablo ekmek yapımında pek fazla ustalık kazanılamadığını gösteriyor. Neyse ki ödüllü Aşçılık Programımızdan Öğretim Görevlisi Evrim Karaca var. Kendisi sizin için enfes bir ekmek tarifi hazırladı’’ mesajı ile paylaştı.

Melike HIZAL


banner3
YORUM EKLE