UĞUR OKULLARI YENİ DÖNEME HAZIR

Özel Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu, okullarının yeni eğitim dönemine hazır olduğunu söyledi

UĞUR OKULLARI YENİ DÖNEME HAZIR

Özel Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu, Akademik kadrosunun bireysel ve mesleki gelişimine önem veren Uğur Okullarının Türkiye’nin 8 farklı bölgesinde 6 bin öğretmenine yönelik gerçekleştirdiği eğitimlerin devam ettiğini belirtti.
IŞIK OLACAK
Uğur Okulları'nın Kartal Kampüsünde gerçekleşen Doğu Marmara Bölge Toplantısında,  yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde tüm planlamaların yapıldığına dikkat çeken Müftüoğlu, bu kapsamda gerçekleşen eğitimlerle gelecek nesillere ışık olacak binlerce Uğurlu öğretmen ile bir araya geldi.
AKADEMİK BAŞARI
Doğu Marmara Bölge toplantısına katılan Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kuleberoğlu ise Uğur Okulları olarak Türkiye’nin her noktasında görev yapan bütün öğretmenlerin hem kişisel hem de mesleki gelişimlerini destekleme ve bu suretle okullardaki akademik başarıyı geliştirmek çabasıyla bu toplantıları düzenlediklerini söyledi.
26 BRANŞ
Bir okulun başarısının o sınıftaki öğretmenin başarısıyla doğru orantılı olduğunu vurgulayan Kulaberoğlu, “Siz ne yaparsanız yapın, öğretmen başarılıysa ancak başarılı olabilirsiniz. Biz de bu düşünceyle 26 branşta 6 bin öğretmenimize, ülkemizdeki okullarımızı 8 bölgeye ayırıp, Temmuz ve Ağustos ayı içerisinde okullarımızdaki yıl boyunca öğrencilerimizle uygulayacak oldukları programlar, dersler, etkinlikler, projelerle ilgili eğitimleri veriyoruz.” diye konuştu.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER