Uğur Okulları’nda veli toplantısı

Uğur Kurs Merkezinde velilerle toplantı yapıldı. Sakarya Uğur Okulları Kurucu Temsilcisi Yavuz Müftüoğlu, çalışmalarla ilgili bilgi verdi

Uğur Okulları’nda veli toplantısı

Uğur Kursları’nda veli tanışma ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sakarya Uğur Okulları Kurucu Temsilcisi Yavuz Müftüoğlu, “Ülkemizde üniversite eğitimi, gençlerin iyi bir gelecek edinmelerinde rampa işlevi görmektedir. Özellikle; ailelerin çocukları için kurdukları gelecek hayallerinde iyi bir lise, üniversite eğitimi vazgeçilmez metaforlardandır. Teknik ve materyal anlamda sınırsız destek verdiğimiz sevgili öğrencilerimize psikolojik anlamda da destek verirken ailenin çok önemli olduğu bilincindeyiz. 
PSİKOLOJİK TATMİN
Çünkü sınavlara hazırlık sürecinde ailenin verdiği her tepki öğrenciyi psikolojik anlamda tatmin edebilecekken, zaman zaman yıpratıcı olabilmektedir. Bu nedenle öğrenci kadar ailede psikolojik anlamda desteklenmeli ve sürece dahil edilmelidir. Uğur Kurs Merkezi olarak başarının öğretmen öğrenci ve veli işbirliğinden geçtiğini düşünüyoruz. Bu amaçla bu toplantıda hem sizlerle tanışmak hem sizleri çalışmalarımız hakkında bilgilendirmek hem de sınavlara hazırlık döneminde birlikte hareket etmemizin başarıyı arttıracağına inanıyoruz. 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER