'EKONOMİ VE SANAYİ İSTİKRARI SEVER'

İlçe belediyelerini ziyaret eden SATSO Başkanı Altuğ, “Temennimiz şehrimizin ve ülkemizin, yakın zamanda geçirdiği bu yoğun seçim temposunun bıraktığı stresi atlatmasıdır. Ekonomi ve sanayi istikrarı sever” dedi.

'EKONOMİ VE SANAYİ İSTİKRARI SEVER'

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.


SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, gerçekleştirilen ziyaretlerde, “Temennimiz şehrimizin ve ülkemizin, yakın zamanda geçirdiği bu yoğun seçim temposunun bıraktığı stresi atlatmasıdır. Ekonomi ve sanayi istikrarı sever. Geçtiğimiz seçim döneminin ardından ekonomiye yoğunlaşmamız gerekiyor. Bizler Sakarya olarak üreten bir iliz ve üretmeye de devam edeceğiz. OSB’lerimiz şehrimizi istihdam ve üretim bakımından rahatlatmakta ve oldukça ileri götürmektedir. İlçelerimizde yapılması planlanan ve çalışmaları devam eden OSB’ler bölgenin gelişimine de oldukça katkı sağlayacaktır. OSB projelerinde hep birlikte hareket edip şehrimize verilebilecek en büyük katkıyı vereceğimize inanıyorum” dedi.
BİRLİKTELİK VURGUSU
SATSO Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dile getiren Belediye Başkanları kurumlar arası işbirliği çerçevesinde şehre hizmet etmeyi önemsediklerini belirterek birliktelik mesajı verdi. Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, SATSO’nun şehirdeki sanayi ve ticaretin öncüsü olduğunu belirtirken her zaman üreticinin yanında olacaklarını vurguladı. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise, “Belediye olarak SATSO ile sürekli iletişim ve işbirliğinden memnuniyet duyacağız. İş dünyası temsilcileri ile işbirliğinde sanayimize ve şehrimiz ekonomisine fayda sağlamak bizim için bir görevdir. Sizlerle birlikte çalışmaya her zaman hazırız.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER