Esnafa bir partiden daha "1 lira"

Yeniden Refah Partisi, Hendek esnafına siftah parası olarak 1 TL dağıttı. Geçtiğimiz ay Pamukova’da AK Partili gençlerin esnafa 1 lira dağıtması tepkilere neden olmuştu

Esnafa bir partiden daha "1 lira"

Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Gençlik Kolları tarafından hazırlanan ve Hendek İlçe Gençlik Kolları tarafından ilçedeki esnafa içerisinde 1 TL olan siftah zarfı dağıtıldı. Konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan İlçe Başkanı Faruk Özgür, “Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe teşkilatı olarak Hendek Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Karagüzel ve teşkilatına teşekkür ederim. Mevla’m niyetlerini kabul eylesin. Esnaflarımıza bir siftah ettirmek, zor günlerinde esnaflarımızın yanında olabilmek adına Yeniden Refah Partisi olarak bir çalışmamız oldu. Esnaflarımıza hayırlı bereketli bol kazançlar diliyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak her koşulda esnafımızın yanında hazır olduğumuzu hatırlatmak istedik” ifadelerine yer verdi. 

AK PARTİLİLER TEPKİ GÖRDÜ 
Kasım ayında AK Parti Pamukova İlçe Gençlik Kolları tarafından ilçe esnafına üzerinde bereket duası yazılı kâğıt ve 1 lira siftah parası dağıtılmıştı. İktidar partisi mensuplarının bu uygulamayı yapması tepki çekmiş, konu ulusal gündemde de oldukça tartışılmıştı. 
Mehmet KAVİS 


 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 16:29
banner3
YORUM EKLE