GİZEMFRİT'İN HEDEFİ BÜYÜK: ROTA ÇİN

Sakarya basını ile iftarda bir araya gelen Gizemfrit Genel Müdürü Küçük: “Gizemfrit 2020’de Çin pazarının lideri olacak” dedi

GİZEMFRİT'İN HEDEFİ BÜYÜK: ROTA ÇİN

Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük, Sakarya basınını iftarda konuk etti. Sapanca Güral otelde gerçekleşen iftar’da değerlendirmelerde bulunan   Küçük,  Ekonomideki daralmaya rağmen frene basmayan ve hedeflerini aşağı yönlü revize etmeyen Gizemfrit, dünyanın en çok nüfusa sahip ülkesi olan Çin’de gelecek yıl pazar lideri  olmayı planladıklarını açıkladı. Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük, “İlk 5 aydaki gerçekleşmelere baktığımızda Gizemfrit olarak 2019 yılından ihracat, istihdam ve ciro hedeflerimizi tutturacağımızı görüyoruz” dedi.   Beyaz eşya, mutfak gereçleri, seramik, alüminyum ve cam gibi günlük hayatımızdaki birçok ürünün kaplamasında kullanılan emaye ve seramik frit pazarının Türkiye’deki lider şirketi Gizemfrit, 2020 yılında dünyanın en büyük pazarı olan Çin’de sektör lideri olmayı planlıyor.  
EMİN ADIMLARLA
Sakarya basınıyla iftarda bir araya gelen Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük, bu yılın geride kalan dönemini hedefleriyle uyumlu kapattıklarını ifade ederek, “2019 yılını hedeflerimizi tutturarak kapatmayı planlıyoruz. Hem ihracat hem istihdam hem de ciro bazında aynı hedefleri koruyacağız” dedi. Dünyada yaşanan ekonomik dalgalanmanın Türkiye’yi de etkilediğini ancak bunun uzun sürmeyeceğini anlatan Küçük, “Gizemfrit olarak Amerika dahil dünyanın gelişmiş ülkelerinde şirket satın almak için fırsatları kolluyoruz. Aynı zamanda 2020 yılında Pazar lideri olmayı planladığımız Çin’de ve ABD’de de üretim yapma hedefimiz var. Gizemfrit olarak hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER