'İŞSİZLİĞİ BİTİRMEK İSTİYORUZ'

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve yönetimi Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti. Bayraktar yaptığı konuşmada, “amacımız ilçede işsizliği bitirmek ve daha müreffeh bir ilçe yapmaktır” dedi.

'İŞSİZLİĞİ BİTİRMEK İSTİYORUZ'

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar , Meclis Başkanı Muzaffer Başer, Meclis Başkan Vekili Nurhay Demoen,  Yönetim Kurulu Üyeleri Sadi Ömercikoğlu, Mehmet Ayaz, İrfan Akbulut, Meclis Üyeleri Gülden Evran, Ali Gezer ve Genel Sekreter Yalçın Karaçayır İlimizin yeni Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na “hoş geldin” ziyaretinde bulundu.
BİLGİ VERDİ
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar yeni valiye hoş geldiniz diyerek  başarılar dilerken, oda hakkında bilgi verdi. Bayraktar  “Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası 1974 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bugüne Akyazı’nın Ticaretine ve Sanayisine yön veren, ilçenin kalkınmasında önderlik yapan bir kuruluştur.  Sakarya’nın da önemli ilçelerinde biri olan Akyazı, Sanayisi, Turizmi ve Tarımı ile iç içe doğa harikası bir ilçedir. ATSO olarak bizde bu güzel ilçemizin daha yaşanabilir, daha güzel ve daha yeşil bir ilçe olması konusunda hassas davranıyoruz. Hedefimiz çevreyi ve akarsularımızı kirletmeyen Sanayinin Akyazı’da faaliyette olmasıdır. Bu konuda kararlılığımız sürüyor” dedi.
MÜREFFEH ŞEHİR
Başkan Bayraktar, konuşmasının devamında, “Valim sizlerin de desteğiyle, birlik ve beraberlik içerisinde  ilçemizi tarım, sanayi ve turizm ile birlikte daha da  iyi yaşanır, müreffeh  bir şehir haline getirmek.  Bir başka hedefimiz Akyazı’da işsizliği tamamen bitirmek. Yeni yatırımcıların faaliyetlerini arttırmalarıyla  birlikte ilçemizde işi olmayan, yada iş arayan işsiz bırakmamak” diyerek konuşmasını tamamladı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Vali İrfan Balkanlıoğlu’da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve en kısa zamanda iade-i ziyarette bulunacağını söyledi. Yapılan ziyaret için Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar’ın başkanlığındaki ATSO heyetine teşekkür ettiğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER