Sakarya iş dünyası Bangladeş'i tanıyacak

SATSO, Sakaryalı iş insanlarının Bangladeş'teki iş ve yatırım fırsatlarından haberdar olması için online toplantı düzenliyor

Sakarya iş dünyası Bangladeş'i tanıyacak

sakaryayenihaber.com - 
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO), Sakarya dünyasının ticaret hacmini genişletmeye yönelik faaliyetlerine devam ediyor. SATSO, daha önce çok sayıda ülkenin iş ve yatırım fırsatlarını tanıttığı toplantılarına Bangladeş'le devam edecek. 
Çarşamba günü internet üzerinden düzenlenecek toplantıda Bangladeş'teki iş ve yatırım fırsatları anlatılacak. 

SATSO'dan üyelerine gönderilen duyudura şu ifadelere yer verildi: 

"Odamız ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu iş birliğinde 17 Şubat Çarşamba günü Saat 14:00’te Online olarak Bangladeş’te İş ve Yatırım Fırsatları & Sakarya iş Dünyası Buluşması düzenlenecektir.

Türkiye ile ikili ticari ilişkileri kapsamında iki ülkenin işbirliği yapabileceği potansiyel sektörler ve Türk iş insanlarının Bangladeş'teki iş tecrübelerinin ele alınacağı toplantıya; Dakka Büyükelçisi Sn: Mustafa Okan Turan, Bangladeş Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sn: Mosud Mannan, Türkiye - Bangladeş İş Konseyi Başkanı Sn. Hülya Gedik ve Arçelik – Singer Bangladeş Entegrasyon Direktörü Sn.Erdin Ayan teşrif edecektir. Bu önemli toplantıya katılımınızı arz ederiz."

YORUM EKLE