SATSO YÜCE'DEN ÖNCÜLÜK BEKLİYOR

SATSO Yönetim Kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi ziyaret etti. Yönetim Kurulu, “Büyükşehir belediyesinin desteğini ve öncülüğünü bekliyoruz” dedi.

SATSO YÜCE'DEN ÖNCÜLÜK BEKLİYOR

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Belediye Başkanı’na yeni görevinde başarılar dileyerek sözlerine başlayan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, SATSO’nun faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
TARIM VE TURİZM
Başkan Altuğ konuşmasında “ Sakarya için önümüzdeki sürecin hayırlı olmasını diliyor başarılı çalışmalarla hep birlikte ilimize katkı sağlamaya devam edeceğimize inanıyoruz. Sakarya sanayisi ve ticareti yanında aynı zamanda tarımı ve turizmiyle de çok değerli. Kent olarak hızlı çözülmesi gereken sorunlarımız var. Bu farkındalığı,  güçlü bir birliktelikle sinerjiye çevirmenin gayretindeyiz. Büyükşehir Belediyemizin desteğini ve öncülüğünü bekliyoruz. ” dedi.
KİMLİK ÖNPLANDA
Başkan Altuğ KDV iadelerinden kaynaklı Büyükşehir Belediyesi gelirlerinin azalması konusunda yürütülen faaliyetler, kurulma çalışmaları devam eden Organize Sanayi Bölgeleri ve Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile oluşturulan Doku Kültürü Laboratuvarı’nda gelinen son durum ile ilgili bilgi verdi. Başkan Altuğ, şehrin stratejik planının oluşturulması konusunda da destek beklediklerini belirterek şehrin erklerini bir araya getirerek Sakaryalılık kimliğinin öne çıkartacak ve şehre sadakat oluşturabilecek projeler geliştirilmesinin önemine değindi.
  ENERJİ VE GÜÇ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SATSO ile işbirliğine her zaman devam edeceklerini belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, şehrin gelişiminde iş dünyasının önemine değinerek “Sakarya iş dünyasını enerjisine ve gücüne inanıyor, katkılarını önemsiyoruz.” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21