SATSO'DAN 100. YIL GECESİ

SATSO 100’üncü Yıl Kutlama töreni bu akşam Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi’nin de katılacağı gecede Işın Karaca da sahne alacak

SATSO'DAN 100. YIL GECESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 100. Yıl kutlama töreni bu akşam 18.00’de Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak. 100. Yıl Ödül törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,  il protokolü, Sakarya’yı ulusal anlamda temsil eden TÜRK–İŞ, Ziraat Odaları, Türkiye Esnaf Sanatkarları Konfederasyonu, Fırıncılar Federasyonu ve Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanları ile çok sayıda davetli iştirak edecek. Gecede Orhan Çakmak ve Işın Karaca bir konser verecek. Ödül töreniyle birlikte SATSO’nun yaptırdığı okul ve 100’üncü yıl pastası da kesilecek.
ŞEHRİN SAHİBİ
SATSOBaşkanı Mahmut Kösemusul, “SATSO ailesi olarak 100. Yıl ödül törenimizi ve kutlama etkinliğimizi şehrin sahibi Sakaryalılarla kutlayacak olmaktan dolayı heyecanlıyız. Tarihini bu kente hizmet etmeye adayan, yenilenerek büyüyen SATSO camiası olarak, şehrimize hizmet etmekten onur duyuyoruz. Gurur gecemizi Sakaryalı hemşehrilerimizle ve değerli üyelerimizle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER