TESK Genel Başkanı Palandöken, SESOB’u ziyaret etti

Türkiye Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ni (SESOB) ziyaret etti.

TESK Genel Başkanı Palandöken, SESOB’u ziyaret etti

Ziyarette SESOB Başkanı Hasan Alişan, esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını ve çözüm önerilerini sunma fırsatını buldu.

ODA BAŞKANLARI KARŞILADI
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in ziyaretinde, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı aynı zamanda Sakarya Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı’da hazır bulundu. SESOB Başkanı Hasan Alişan ve birliğe bağlı oda başkanları tarafından karşılanan Palandöken, Birlik Başkanı Alişan ve oda başkanlarından temsil ettikleri esnaf ve sanatkar kesiminin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi. 

BAKKALAR ODASI
 Aynı zamanda, Türkiye Bakkallar ve Bayiler Federasyonu Başkanı da ayrıca ziyaret ederek, Oda Başkanı Ahmet Akdardağan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Esnafın yaşadığı yerel sorunları Genel Başkan Palandöken’e ileten Başkan Akdardağan ziyaret için teşekkür ederek etti. Bakkal esnaflarının sorunlarının çözümünde gösterilen birlikteliğin örnek olduğunu vurgulayan Genel Başkan Palandöken, Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odasından övgüyle bahsetti. Sakarya Odasının çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Gene Başkan Palandöken, yönetimin ve esnafın her zamanda destekçisi olmaya devam edeceğini söyledi. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 10:28
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER