‘Ülkemiz ekonomik  saldırı altında’

MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Sakarya Şube Başkanı Coşkun

‘Ülkemiz ekonomik  saldırı altında’

Türkiye’nin ekonomik saldırı altında olduğunu belirterek, “Ülkemizin kendi ayakları üzerinde durması için yıllardır mücadele ediyoruz.” dedi
MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin ve yönetim kurulu üyeleri MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin konuğu oldu. Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, ülkemizin ekonomik saldırı altında olduğunu belirterek, “Ülkemizin kendi ayakları üzerinde durması için yıllardır mücadele ediyoruz. Bizimde sorumluluklarımız var. Bu sorumlulukları yerine getirmenin en önemli yolu yatırımdır. Ticaretin durmaması gerekiyor ve biz daha çok çalışarak ekonominin güçlü hale gelmesini sağlamalıyız diye düşünüyorum. Ülkemiz için hep birlikte mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı. 
EKONOMİDE CİDDİ YER
MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin ise ekonomide ciddi yeri olan bir dernek olduğunu belirterek, “MÜSİAD, şehirlerimizin değerine değer katan ve katmak için gayret eden kurum, kuruluş, STK’larımız kısaca tüm paydaşlarımızla birlikte şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada illerimizin ve ülkemizin menfaatine olacak olan tüm gelişmelerde birlikteliğimiz devam edecektir. Ülkemizin sosyoekonomik yaşam kalitesini arttırmak için sanayi üretim ve turizm alanında marka değerini yükseltmek için birlikteliğimiz ve istişarelerimiz devam edecek” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 12:08
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER