Yavuz:Ekonomi Düzelecek

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, gazetemizi ziyareti sırasında önümüzdeki bir yıl içinde ekonominin tümüyle düze çıkacağını belirtti ve önemli açıklamalarda bulundu 

Yavuz:Ekonomi Düzelecek

GÜNDEMLE İLGİLİ KONUŞTU
Gazetemizi ziyaret eden AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz gündeme dair açıklamalarda bulundu. Yavuz Türkiye’nin ekonomisini bozmak üzere oynanan oyunların boşa çıkarıldığını, borsada ve dövizde spekülasyonların engellendiğini ve önümüzdeki bir yıl içinde ekonominin tümüyle düze çıkacağını söyledi.  
BELEDİYELER TAKİPTE
Yavuz, önümüzdeki dönemde partili belediyelerin çalışmalarının çok yakından izleneceğini, bununla ilgili çok özel bir sistem kurulduğunu söyledi. Başkanların vaatlerinin yerine getirilip getirilmediğinden vatandaşla ilişkilerine kadar birçok konunun bu sistemle izleneceğini ifade eden Yavuz bu çalışmanın çok iyi sonuçları olacağını ifade etti. 
YENİLENMELER OLACAK
Önümüzdeki dönem siyasi süreçle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Yavuz ,“Sayın Cumhurbaşkanımızın çok yeni ve çok güçlü hamlelerini bekleyin” dedi. Yavuz partide de bir değişim olacağını ise, “17 yıldır iktidar olan AK Partimiz’de de çok büyük yenilenmeler olacak.  Yenilikleri izlemeye hazır olun” şeklinde konuştu. 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 13:20
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER