Esnafa göre bitmeyen çile

ESNAFA GÖRE BİTMEYEN ÇİLE 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldığı bir radyo programında bitmeyen TOPÇA Kavşağı ile ilgili olarak, “Sanayinin önüne yeniden asfalt atılacak. Üstgeçitle, dolmuş durakları ve kaldırımlarıyla rekreasyon çalışmalarını sürdürüyoruz. Bir ayda eksiksiz bir şekilde yol ve kavşak tamamlanmış olacak. Gerçekten vatandaşlarımız haklarını helal etsin ama bizim elimizde olan bir şey değil” açıklamasında bulunmuştu.

Bir okurumuz sosyal medya hesabından bölgenin bir fotoğrafını çekerek, “Bitmeyen çile. Gerçekten ne zaman biteceğiyle ilgili de bir öngörü yok. Allah bizim gibi sabah akşam bu yolu kullananlara sabır versin” diye yazmış.

Bir diğer okurumuz ise Atatürk Sanayi Sitesi’nde esnaf olduğunu belirterek, “Haklarını helal etsin demekle olmuyor bu işler. Ben bir çocuğumu ekonomik sebeplerden ötürü kurstan aldım. Yapamadığımız işler bir helallikle üstü çizilemeyecek kadar büyük” dedi.

Evet okurlarımızın anlattıkları böyle. Yetkililere iletelim.

OTOBÜS ŞOFÖRLERİNDEN ŞİKAYET

Bir okur sosyal medyadan belediye otobüslerinin düzensizliğinden şikayet etmiş.

Sesini Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye duyurmak isteyen okurumuz, “Hayırlı sabahlar başkanım. Otobüs şoförlerine ne zaman bir düzen getirmeyi planlıyorsunuz. Ya geç geliyorlar ya erken. Veyahut sizi durakta bırakıp gidiyorlar. Bir standart yok. Yorulduk artık bu düzensizlikten. 153 Beyaz Masayı aradım operatör “Sizde ona göre çıkın durağa” şeklinde bir yorum yaptı. Bu nasıl bir cevaptır, anlayamadım” diye yazmış.

Evet okurumuzun anlattıkları böyle. Yetkililere iletmiş olalım.

YORUM EKLE

banner7

banner6