AKM önünde ABD protesto edildi

AKM önünde İkra İlim ve Kültür Merkezi tarafından ABD protestosu düzenlendi.

AKM önünde ABD protesto edildi

ABD’nin bölgede artan saldırı ve katliamlarının protesto edildiği açıklamada, ABD saldırısıyla Irak’ta şehit edilen Kasım Süleymani’ye de rahmet dilekleri dile getirildi.

Basın açıklamasında akan kanların ABD’yi boğacağını dile getiren Enes Berat Gürler, ABD politikalarının Türk, Kürt, Arap, Acem, Şii, Sünni herkese zarar verdiğini ve Müslümanların birlik oluşturması gerektiğini belirtti.

ABD tarafından kuşatılan İran’a sahip çıkılması gerektiğini kaydeden Gürler, ‘Irak’ta Amerika’nın işi artık çok daha zordur. Dökülen kanın hesabından kaçmak için garnizonlara hapsolmuş ve psikolojileri bozulmuş Amerikan askerlerine şahitlik edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.

Gösteri Muhammed Emin Duman’ın duasıyla sona erdi.


banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gözlemci
Gözlemci - 8 ay Önce

Orta doğuda bu kadar masum müslüman insanı katletmiş bir adama nasıl şehit dersiniz.
Kaldıki son 10 yıldır pkk ile çok sıkı ilişkiler içerisinde olup ülkemize defalar kere zarar verdiğini hemen herkes bilir ve bu gösteri yapan arkadaşlar acem şii kökenlidir ve bu topluluğu bu doğrultuda kurup kullandıklarını bizler biliyoruz iranın ülkemizdeki uyuyan hücreleri bunlar ama ALLAH ın izniyle başaramayacaksınız. Müslümanlara zülüm eden Ortak amerika ve iran başaramayacaksınız.
O parmaklarında o katile ait olmadığını bir çok kişi bilir şeytan irandaki iç karışıklığın bitmesi için amerikalı kardeşleri ile beraber şii şeytanlar yaptı bunu hepsi düzmece o katil ölmedi hepsi oyun. Sakaryada iranın uyuyan hücreleri başaramayacaksınız.

SIRADAKİ HABER