AKP'den lösemili çocuklar için kermes

AKP İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı ve Kanser-Der tarafından; Sakarya Üniversitesi (SAÜ) helikopter pistinde lösemili çocuklar yararına kermes düzenlendi

AKP'den lösemili çocuklar için kermes

AKP Sakarya Kadın Kolları, AKP Sakarya Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı (ÜNİAK) ve Kanser-Der Sakarya tarafından lösemili çocuklar yararına resim sergisi ve kermes düzenlendi. “Lösemiye Karşı El Ele Haydi Sakarya Hep Birlikte” başlığı altında Sakarya Üniversitesi Helikopter Pisti’nde düzenlenen kermese ilgi çok yoğundu.
AKP Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, "Bu etkinliği hem lösemili çocuklarımıza destek sağlamak hem de bir farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirdik. Umutlar çiçek açsın, çocuklarımızın yüzü hep gülsün dedik. Çünkü onların mutlu olduklarını görmek bizleri de mutlu ediyor. Bu vesileyle başta Sayın Valimiz Ahmet Hamdi Nayir ve kıymetli eşleri olmak üzere etkinliğimize katılan, destek veren herkese gönülden teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun" diye konuştu.
AKP Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ise “Üniversiteler birimimiz, kadın kollarımız ve Kanser-Der Sakarya ile birlikte anlamlı bir etkinliğe imza attı. Toplum yararını gözeten bu etkinlik ile lösemili çocuklarımıza bir nebze dahi olsa umut olabildiysek ne mutlu bizlere. Yaptığımız işlerde Allah rızasını ve toplum yararını gözetmeye çalışıyoruz. Niyetimiz hasbi olunca ortaya güzel işler çıkıyor. Kermes etkinliğimize desteklerinden dolayı SAÜ yönetimine ve bilhassa hassasiyet gösterip etkinliğe katılan üniversiteli tüm genç arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER