Başkan Ekrem Yüce, gazetecilerle buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle buluştu.

Başkan Ekrem Yüce, gazetecilerle buluştu

sakaryayenihaber.com

Başkan Ekrem Yüce 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen programda Sakarya'da görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Başkan Yüce, burada yaptığı açıklamada gazetecilerin gününü kutladı.

Başkan Ekrem Yüce, daha sonra görev süresince yaptıkları çalışmaları ve önümüzdeki sürece dair projelerine ilişkin kısa bilgilendirmeler yaptı. 

Erenler ilçesindeki bir otelde düzenlenen programda konuşan Başkan Yüce, görev başında şehit olan basın mensuplarını rahmetle andı.

Sorumluluk duygusu görev bilinciyle çalışan gazetecilerin gününü kutlayan Yüce, basının toplumun yüzleşmesi, gazetecilerin de hayatın kalbi olduğunu dile getirdi. 

Yüce, gazetecilerin fedakarlığın en üst sınırlarını yaşadığına değinerek, her zaman olduğu gibi basın mensuplarıyla birlikte olmanın kendileri için en büyük ayrıcalık olduğunu ifade etti. 

Göreve geldiği günden itibaren yaptıkları faaliyetleri ve 2020 yılına dair gerçekleştirdikleri projelerden bahseden Yüce, kentteki güzelliklere tüm hemşehrilerinin temas etmesini istedi. 

Yüce, programa katılan basın mensuplarına karanfil takdim etti. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 21:15
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER