Sakarya Polisinden çocuklara büyük jest! 

Sakarya Polisinin çocuklara yönelik düzenlediği yarışmaya katılan tüm çocuklara hediye verileceği açıklandı 

Sakarya Polisinden çocuklara büyük jest! 

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında anaokul ve ilkokul öğrencilerine yönelik farkındalık oluşturmak için Twitter üzerinden "Evdeyim ama Trafik Kuralları Aklımda" temalı yarışma düzenlemişti.

 Twitter üzerinden @emniyetSakarya adresini de etiketleyerek , #KurallarAklımda  #HeryılDahaİyiye #Sakarya  etiketleri ile  "Evdeyim ama Trafik Kuralları Aklımda" sözü ile başlayarak, akıllarında kalan trafik kurallarını video çekerek paylaşan 100 çocuğa (Polis Arabası, Bebek) hediyeler verilmesi planlanmış ve hediyeler, paylaşımı en çok beğeni alan 100 çocuğa verilecekti.

Yarışmaya yüzlerce çocuk başvururken, paylaşılan vidolar takipçiler tarafından çok sayıda beğeni ve retweet aldı. 

MÜDÜR KAYA'DAN JEST 
Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya Yaptığı değerlendirmede; ” Öncelikle bu yarışmaya katılan tüm çocuklarımızı  tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Hepsi birbirinden güzel ve anlam dolu videolar. Çocuklarımız Trafik kurallarını harika bir şekilde anlattılar. Yarışmada hediyeleri normalde en çok beğeni alan 100 çocuğumuza vermeyi planlamıştık. Ama Koronavirüs ile mücadele evlerde kalarak bu mücadelemize destek olan minik yavrularımızı birbirinden ayırt etmek olmazdı. Yarışmayı,  tüm çocuklarımız kazandı. Yarışmaya katılan her evladımıza hediyelerini Polis Memurlarımızla göndermeye karar verdik.Kısa sürede minik yüreklerin hediyeleri adreslerine ulaştırılacaktır" dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
NECMETTİN TÜRK
NECMETTİN TÜRK - 6 ay Önce

GÖREV BİLİNCİ VE AŞKI BUDUR MÜDÜRÜM BASARILARINIZIN DEVAMI DİLEĞİYLE SAYGILAR

Selim bey
Selim bey - 6 ay Önce

Tebrikler sayın müdürüm güzel iş

Halime Aydemir
Halime Aydemir - 6 ay Önce

Bizde hediyemizi aldık çok tesekkurler gercekten bütün çocuklar çok güzeldi ayırt edilmemesi nazik bir davranış olmuş

SIRADAKİ HABER