Sakarya’daki Kastamonulular kahvaltıda buluştu 

Sakarya Kastamonulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, üyelerine yönelik kahvaltı programı düzenledi. Programa il protokolünden de katılım oldu

Sakarya’daki Kastamonulular kahvaltıda buluştu 

2005 yılından beri ilimizde Soğanpazarı Caddesi Cevatbey İşhanı’nın 2. katında faaliyet gösteren Kastamonulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kastamonu kültürünü yaşatmak, hemşerilerini bir araya getirip, kaynaştırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerden biri de geçtiğimiz Pazar günü düzenledikleri kahvaltı oldu. 
Dernek Başkanı Hasan Baş, “Zaman zaman bu tür organizasyonlar yaparak üyelerimizi bir araya getiriyoruz. Sakarya yerel basınımızın bize verdiği destek ile sesimizi daha da çok duyurduk. 
Elegante Cafe’de düzenlenen kahvaltıya Sakarya Kastamonulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Baş ev sahipliği yaptı. Sakarya’da yaşayan çok sayıda Kastamonulular kahvaltıya katıldığı kahvaltı programına İstanbul ve Kocaeli’nden de iştirak edenler oldu.
Kahvaltıya Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker, Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu, bir dönem Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılığı görevini yapan eski Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik’de katıldı.
Dernek Başkanı Hasan Baş,  kahvaltıya iştirak ederek gösterdikleri katkılardan dolayı Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu, Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker ve Hasan Ali Çelik’e teşekkürlerini sundu. Birlik, beraberlik ve dayanışmanın üzerine sohbetler yapıldı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE