SEDAŞ'ın çalışanlarıyla başarılı çalıştayı... 

SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. çalışan memnuniyeti odaklı aksiyon planları için çalışan memnuniyeti anketi sonuçlarını,  çalışanları ile masaya yatırdığı  çalıştayı başarıyla gerçekleştirdi.

SEDAŞ'ın çalışanlarıyla başarılı çalıştayı... 

SEDAŞ en büyük sermayesi  insan kaynağına yönelik yaptırdığı çalışan memnuniyeti anketlerinin değerlendirmesini,  çalışanlarıyla yaptığı çalıştayda masaya yatırdı. SEDAŞ İnsan Kaynakları Direktörü  Sinem Yorulmaz ve İnsan Kaynakları Müdürü Hasan Kayış’ın da katılım sağladığı çalıştayda, anket araştırmasında yer alan ve 7 ana başlıkta belirlenmiş olan sonuçlar  katılımcılarla paylaşıldı. Farklı bölge ve disiplinlerden oluşan 32 SEDAŞ çalışanının katılım sağladığı çalıştayda, çalışma grupları oluşturularak, grupların farklı konularda çalışma yapacakları başlıkları seçmeleri ve ardından seçtikleri başlığa dair detaylı aksiyon planlarını hazırlamaları sağlandı.
ÇALIŞANLARIN ÖNERİLERİ ALINDI
SEDAŞ çalışanlarıyla gerçekleşen çalıştayın hazırlık çalışmasının sona ermesinden sonra, SEDAŞ çalışanları gruplarındaki temsilcileri ile aksiyon planlarının sunumlarını gerçekleştirdiler. Sunumlar sırasında diğer SEDAŞ katılımcılarının da fikirleri alınarak, çalışan memnuniyeti odaklı aksiyon planları son hale getirildi. Verimli bir şekilde tamamlanan çalıştayın sonunda katılımda bulunan SEDAŞ çalışanlarına değerli fikirlerini paylaşmalarından, güzel önerileriyle sağladıkları katkılarından dolayı SEDAŞ İnsan Kaynakları yöneticileri tarafından ayrı ayrı teşekkür edildi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, 12:56
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER