15 Temmuz Derneği'nden Mehmetçiğe destek

15 Temmuz Milli İrade Derneği yönetimi “ Barış Pınarı Harekatı" için Kur’an okuttu, dualar yapıldı, Mehmetçiğe selam gönderildi

15 Temmuz Derneği'nden Mehmetçiğe destek

Sakarya 15 Temmuz milli irade derneği genel başkanı 25. Dönem milletvekili Ali İnci “Mehmetçiğe dua ve selam” toplantısında yaptığı konuşmada sınırlarımızda güvenli bölge tesis eden ve teröristlerin inlerine giren Mehmetçik ile onların başında bulunan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana, bakanlara, kumandanlara şükran ve teşekkürlerini belirterek “ Ulus olarak top yekün yanlarındayız ve adeta bizlerde cephedeyiz, vatanımızı canı pahasına koruyan Mehmetçik ile biriz “dedi.
15 Temmuz Milli İrade Derneği genel merkezinde yapılan “ Dua ve selam“ toplantısına Adapazarı Anadolu İmam Hatip lisesi müdürü Mustafa Bulut, dernek yönetim kurulunun tamamı, tüm okulu temsilen 100 öğrenci ve davetliler katıldı. 15 Temmuz hain darbe girişimin anlatıldığı sinevizyon gösterisinden sonra 5 hafız öğrenci Kur’anı –Kerim okudu ve ardında dua edilerek  Mehmetçiğe selam gönderildi. 
Toplantı sonrasında katılımcılara geleneksel pilav-ayran ikramı yapıldı. Genel başkan Ali İnci pilav dağıtımını bizzat kendi yaptı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE