"ADA PAZAR Güneşler" İçin Proje İhalesi Yapılacak

Adapazarı Belediyesi’nin yeni dönem projeleri arasında yer alan "ADA PAZAR" adı verilen Bölgesel Sosyal Tesis ve Pazar Alanları’nın ilk çalışmasının Güneşler’de yapılacağı açıklanmıştı. Yerleşke için proje ihalesi Cuma günü yapılacak

"ADA PAZAR Güneşler" İçin Proje İhalesi Yapılacak

İhale Süreci Başladı
Adapazarı Belediyesi’nin yeni dönem projeleri arasında dikkat çeken ve haftanın her günü kullanılabilecek çok amaçlı yerleşke ve pazar alanları projesinde ilk tesisin Güneşler’de yapılacağı belirtilmişti. Başkan Mutlu Işıksu, Güneşler sakinlerinin onayı ve desteği ile kapsamlı ve güzel bir proje yapmak istediklerini ve proje için ihale sürecinin başladığını açıkladı. 

Cuma, 10.30’da
İhalenin 3 Ocak Cuma günü yapılacağını belirten Işıksu, “Halkla Birlikte Yönetim ilkemizin güzel örneklerinden biri olan ADA Pazar Güneşler Yerleşkesi Projesi için ihale sürecimizi başlattık. 3 Ocak 2020 Cuma günü saat 10.30’da projemizin ihalesini yapacağız. Çalışma kapsamında, zemin katta sergi ve pazar hizmetleri sunulacak,  organik ürünlerin satılabileceği bir organizasyon yapısı oluşturulacak, gıda denetimleri sürekli gerçekleştirilecek,  “Serbest Tartı” sistemi ile vatandaşlar satın aldıkları ürünlerin kg kontrollerini yapabilecek, üst katta büyük bir düğün salonu, ayrıca bir etkinlik salonu ve taziye evi yapılacak. Engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun, her detayını titizlikle çalıştığımız projemizin ihalesini tamamladıktan sonra en kısa sürede de yapım ihalesini gerçekleştireceğiz.  Güneşler’imize, Adapazarı’mıza şimdiden hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 15:38
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
bilal hizmet
bilal hizmet - 10 ay Önce

hadi hayırlısı, zaten güneşlerde pazar günleri yol üzerine kurulan araba pazarı yetmiyormuş gibi bir yan caddesinede normal pazar kuruluyordu ve buda pazar günleri ciddi trafik sorununa sebep oluyor. inşAllah güneşler yeni pazar alanına kavuşurda enazından yolların birtanesi açılır.

SIRADAKİ HABER