Adapazarı'nın projelerini konuştular 

CHP heyeti, Adapazarı Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya projeleri konuştular 

Adapazarı'nın projelerini konuştular 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin, CHP Adapazarı Meclis Üyesi Haluk Akbay ve CHP Adapazarı İlçe Yönetimi, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Işıksu, “CHP Adapazarı İlçe Başkanı sayın Ayşe Füsun Çetin, Adapazarı Belediyemizin CHP Meclis Üyesi sayın Haluk Akbay ve teşkilat üyeleri misafirimiz oldular, teşekkür ediyoruz” dedi.
 
FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
Adapazarı’nda yapılacak projeler üzerine fikir alışverişinde bulunduklarını söyleyen Başkan Çetin, “CHP heyeti olarak Adapazarı Belediye Başkanımız sayın Mutlu Işıksu’ya ziyaret gerçekleştirdik. Öncelikle bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Gerçekleşen ziyarette belediye önünde yıkılan binanın yerine gerçekleştirilmesi düşünülen proje ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Bunun yanında yapılacak projeler konuşuldu. Başkanımız, sosyal yardımlar konusunda destek olacağını iletti. Ayrıyeten, partinin düzenli aralıklarla dezenfeksiyonu sağlanacak” diye konuştu. 

AKBAY CHP HEYETİNİ AĞIRLADI
CHP heyeti, daha sonra meclis üyesi Haluk Akbay tarafından ağırlandı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Akbay ise; “Belediye Başkanımız sayın Mutlu Işıksu’ya ziyaretimiz sonrası CHP İlçe Başkanımız ve yönetimini kahve sohbetinde ağırladık. Karşılıklı bilgi paylaşımında bulunduk. Faydalı bir sohbet oldu. Sayın Başkanımız ve değerli yönetimine hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Serkan Ok

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER