Alemdar’dan esnafa ‘yeni normal’ bilgilendirmesi

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, ilçe esnafını ziyaret ederek normalleşme süreciyle ilgili bilgilendirmede bulundu 

Alemdar’dan esnafa ‘yeni normal’ bilgilendirmesi

Kontrollü sosyal hayata geçişle birlikte müşterileriyle buluşan esnafı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da yalnız bırakmadı. 
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, normalleşme sürecine geçişin ardından tüm esnafı ziyaret ederek bilgilendiren belediye ekipleri ile birlikte Muhsin Yazıcıoğlu’ndaki işletmelere misafir oldu. 
Dükkanları tek tek ziyaret eden Başkan Alemdar, esnaflara hayırlı olsun temennisinde bulunurken aynı zamanda normalleşme sürecinin gerekliliklerini de paylaştı. 
Salgının ülkemizde görülmesinden önce tedbirlere başlayan Serdivan Belediyesi’nin, yeni normal dönemde de çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini belirten Alemdar, bölge esnaflarının da gerekli tüm tedbirlere uyarak bu sürece destek olacağını söyledi. 
Alemdar ilçe genelindeki tüm işletmelerin belediye ekipleri tarafından ziyaret edilerek yeni dönemli ilgili bilgilendirileceğini belirtti.
 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER