ATSO'dan Tarım İl Müdürlüğü ziyareti

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Nuri Al, İl Müdür Yardımcısı Ümit Erol, Akyazı İlçe Tarım ve Orman Müdürü Veysel Meydan ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar’a, ziyaret gerçekleştirdiler.

ATSO'dan Tarım İl Müdürlüğü ziyareti

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Nuri Al’ a Tarım alanlarının heba olmaması için ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgi alış verişinde bulundular. Tarımın, Sanayinin, Turizm’in iç içe olduğu bu güzel ilçede Tarım alanlarının Sanayi alanlarına dönüştürülmemesi için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini, 1’inci ve 2’in sınıf Tarım alanlarının Tarımda değerlendirilip istifade edilmesi ve şart olduğunu ifade ettiler.

Tarım alanlarının heba olmaması için birlik ve beraberlik içersinde hareket edileceğini dile getirerek, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayratar İl Tarım Müdürü Nuri Al, İl Tarım Müdür Yardımcısı Ümit EROL, Akyazı İlçe Tarım ve Orman Müdürü Veysel Meydan’a  yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek kendilerine görevlerinde başarılar diledi.

banner3
YORUM EKLE