Babalar ve çocukları bu kampta birlikteydi

Yoğun istek üzerine yeniden düzenlenen ‘Baba Kampa Gidelim’ projesi büyük bir coşkuyla sona erdi. Macera Park’ta kamp heyecanı yaşandığı projede babalar ve çocukları birlikte keyifli bir hafta sonu geçirdi.

Babalar ve çocukları bu kampta birlikteydi

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yoğun istek üzerine yeniden düzenlenen ‘Baba Kampa Gidelim’ projesi sona erdi. Babalar ve çocukların birlikte Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda kamp heyecanı yaşadığı projede açık havada sinema keyfi, doğa yürüyüşleri, kamp ateşinde sohbet, macera parkurları ve diğer birçok sürprizlerle katılımcılar eğlencenin tadını doyasıya çıkardı. Macera Park’ta düzenlenen etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin’in yanı sıra çok sayıda çocuk ve babaları katıldı. Bu tarz organizasyonların çocuklar ve babaların birlikteliğini pekiştirdiğini ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin katılan herkesin keyifli dakikalar geçirmesini temenni etti.
DOLU DOLU HAFTASONU
Projenin sona ermesiyle ilgili Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızdan gelen yoğun istek üzerine yeniden düzenlediğimiz ‘Baba Kampa Gidelim’ projemiz sona erdi. Açık havada sinema keyfi, doğa yürüyüşleri, kamp ateşinde sohbet, macera parkurları ve diğer birçok sürprizlerin yaşandığı projede babalar ve çocukları keyifli bir hafta sonu geçirdi. Yeni eğitim öğretim dönemi öncesi babalar ve çocuklara kamp heyecanı yaşattığımız, Macera Park’ta babalar ve çocuklarını doğa ile buluşturduğumuz projemize katılan herkese teşekkür ederiz. Bu vesileyle tüm öğrencilerimize yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.


 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gülçiçek
Mustafa Gülçiçek - 1 yıl Önce

Güzel etkinlikler fakat çevremde bu etkinliklerden kimsenin haberi yok. Kimsenin haberi olmadan nasıl yoğun istek oluyor. Sadece belirli kesime hitap ediyorsunuz . Genel duyuru yaparsanız haberimiz olursa bizde katılmak isteriz.