Bakan Koca Sakaryalılara da teşekkür etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca evde kalarak tedbirlere uyan vatandaşlara teşekkür etmek maksadıyla sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Bu paylaşımda 28 il içerisinde Sakarya’da yer aldı.

Bakan Koca Sakaryalılara da teşekkür etti

Türkiye koronavirüsü salgınına karşı 81 ilde de önlemlerini arttırdı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sürekli dile getirerek vatandaşları evlerinde kalmaları konusunda uyardığı Evde Kal çağrısına Türkiye’deki tüm illerden olumlu sonuçlar alınmaya başlandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bu olumlu gelişme karşısında sosyal medya hesabından tüm Türkiye’ye teşekkür ederek “Yarını tedbirlere daha sıkı uyarak geçirelim.” dedi.

Bakan Koca’nın teşekkür ettiği iller arasında Sakarya’da vardı. Adapazarı Tren Garı ve etrafının boş hali paylaşılan görüntüde yer aldı. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 01:33
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet mactisa
Mehmet mactisa - 9 ay Önce

Sağlık kalma içmi evde kalalım ve ğeleçek türküye içni birli Beraberlik içni evde kal türküye

Takipci
Takipci - 9 ay Önce

Birde şu hastanede çalışan yemekhaneleri görseler çok iyi olacaklar

Hatice toç
Hatice toç - 9 ay Önce

Birde şu hastanede yemekhanede çalışanları görseler çok iyi olcak

Fatma Kosal
Fatma Kosal - 9 ay Önce

Bugün 30 Mart pazartesi işyerim kapandı. Evdeyim ihtiyacım olduğu zaman çıkıyorum. Bugün markete gittim be hiç salgın yokmuş gibi bulvar ve dar sokakta hiç bir şey olmamış gibi insan doluydu eve geldiğimde ya sadece biz mi evdeyiz dedim evdekilere annemle yeğenim 15 günden beri hiç çıkmıyorlar

SIRADAKİ HABER