Balcı'dan STB'ye ziyaret

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Sakarya Ticaret Borsasına ziyarette bulundu

Balcı'dan STB'ye ziyaret

Aynı zamanda Sakarya Fırıncılar Odası Başkanı da olan Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Sakarya Ticaret Borsasını  ziyaret etti. 
Ziyarette Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nizamettin Sarı, Yönetim Kurulu Üyeleri Serdar Koç, Serkan Kayınova ve Ayhan Akman hazır bulundu.
Ülke ve Sakarya gündemine ilişkin fikir alışverişinde bulunulan ziyarette, Başkan Balcı, ülke genelinde tüm oda-borsa başkanları ve esnaflarla sık sık bir araya geldiklerini ve mesleki sorunları konuştuklarını dile getirdi.
Sakarya Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Nizamettin Sarı, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı ‘nın nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde insan yaşamı için en temel ihtiyaçlardan olan tarım ve gıda sektöründeki yapısal reformlar ve Sakarya’mız ile ilgili konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulunma imkânı bulmuş olduk. Tüm sivil toplum örgütlerimizle birlik ve beraberlik içinde ülkemiz ve ilimiz için yapılacak her türlü faaliyette Sakarya Ticaret Borsası olarak desteğe hazırız” ifadelerini kullandı. 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER