Başkanlar Cadde 54’teki çalışmaları inceledi 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan'da Mart ayında açılması planlanan Cadde 54 projesinde incelemelerde bulundu

Başkanlar Cadde 54’teki çalışmaları inceledi 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile birlikte Mart ayında açılışı yapılacak olan Cadde 54 Projesi’ni gezerek incelemelerde bulundu.
Yüklenici firma YU Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan’ın yanı sıra proje müdürlerinin de yer aldığı ziyarette, Başkan Ekrem Yüce projenin detaylarıyla ilgili bilgi aldı.
Serdivan’ın Yeni Merkezi
Mehmet Akif Ersoy Caddesi ile Çark Caddesi’nin kesiştiği noktada yükselen Cadde 54 Projesi’nin; Serdivan’ın merkez aksını oluşturma gayesiyle ortaya çıktığını ve hizmete girmesiyle birlikte şehrin kültür, sanat ve ticari anlamda yeni cazibe merkezi olacağını belirten Başkan Alemdar, “Bu proje ile sadece sosyal yaşamın standartlarını değil, ilçemizin yeni istihdam alanlarını da arttıracağız. Cadde 54, ilçemizin her anlamda yeni merkezi olacak. İnşaat aşamasında 1000 kişiye, tamamlandıktan sonra da 3000 kişiye iş imkanı sunacak olan projemizle belediyemiz, her yıl 10 milyon TL’nin üzerinde kira geliri sağlayacaktır.” diye konuştu.
Cadde 54 Projesi’nin saha çalışmalarını yerinde inceleyen SBB Başkanı Ekrem Yüce; projenin şehirciliğin yanı sıra ekonomik hayat noktasında da bölgeye katkı sağlayacağını ifade ederken ayrıca Sakarya için de önemli ve güzel bir proje olduğunu belirtti.
Sakaryaspor İçin Teşekkür
Cadde 54 yönetiminin 54. kuruluş yıldönümü vesilesiyle geçtiğimiz hafta Sakaryaspor’a ofis hediye ettiğine de değinen Başkan Ekrem Yüce, bu anlamlı jest dolasıyla kulüp adına Cadde 54 yönetimine teşekkür etti.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE