Bem-Bir-Sen’den Alemdar’a teşekkür ziyareti

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, sendika şube yöneticileriyle birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a misafir oldu.

Bem-Bir-Sen’den Alemdar’a teşekkür ziyareti

Serdivan Belediyesi ile Bem-Bir-Sen Sakarya İl Başkanlığı arasında daha önce mutabakata varılarak imzalanan sosyal denge tazminatı sözleşmesine değinen Bem-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, atılan imzaların her iki taraf için hayırlı olması temennisinde bulunarak Başkan Yusuf Alemdar’a teşekkür etti.
Var Gücümüzle Çalışacağız
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alemdar, sosyal denge tazminatının memurlar açısından çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “Özverili çalışmalarıyla ortaya emeğini koyan personelimizin özlük haklarının yanı sıra sosyal standartlarını da belirlemek için sendika temsilcilerimizle sözleşmemizi imzalamıştık. Bu sözleşmenin belediyemiz ve sendikamız adına tekrar hayırlı olmasını diliyorum. Tüm personelimizle birlik ve beraberlik içerisinde Serdivanımıza en güzel hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER