Büyükşehir et satışına resmen başladı 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Et54 satış ofislerinde et satışına başladı. Başkan Yüce de çalışmalar hakkında bilgi verdi 

Büyükşehir et satışına resmen başladı 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Et54 satış ofisini ziyaret etti. Belpaş Genel Müdürü Osman Çelik’ten çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Yüce, Sakarya Kırmızı Et Üreticileri Birliği’ne üye üreticiden alınacak ürünleri Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle vatandaşlara ulaştıracak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Yüce, Süt54 ve Bal54’ün ardından Et54 ile de vatandaşlara kaliteli ve uygun ürünler sağlayacaklarını belirtti. 
Büyükşehir güvencesiyle
Başkan Ekrem Yüce, yerelde üretimi arttırmanın en önemli unsurlarından biri de üreticiyi desteklemek olacağını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “İlgili birliklerimizle ortak çalışma yürütüyoruz. Süt54’ün ardından şimdi de Et54’ü hizmete alıyoruz. Büyükşehir Belediyemizin güvencesiyle Sakarya Kırmızı Et Üreticileri Birliği’ne üye üreticiden alınacak ürünleri vatandaşlarımızla buluşturacağız. Hem üreticimizi destekleyecek hem de vatandaşlarımıza kaliteli ve uygun ürünler sağlayacağız. Hayırlı olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimizi Et54 satış noktalarımıza davet ediyorum” dedi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci halk
Takipci halk - 6 ay Önce

Karaman da satılsın çarşıya gidemiyoruz ... marketi zengin ettik 56 lira kıyma

Ali al
Ali al - 6 ay Önce

Et dedinizde, mercimek çorbasindada, et kadar protein varmis. Hani üstünüzde para falan olmazsa, hatırlatayim dedim

Ali al
Ali al - 6 ay Önce

Et ve süt kurumundan et almak için sabah yedide kuyruga girip, ö,sonra 3 gibi emelinize ulasabilirsiniz

Ali al
Ali al - 6 ay Önce

Baskan şu meydana yak atesi, cevirelim kuzulari, kim ne derse desin, benden bi dahaki secim garanti

SIRADAKİ HABER